Skip to main content

Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle ważne. To one są najlepszym dowodem na skuteczność działania danego preparatu. Stanowią też cenne źródło wiedzy dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem terapii produktami Sutricon®. Dlatego chcemy podzielić się z Tobą kilkoma recenzjami osób, które używały Sutricon i oceniły jego działanie. Są to indywidualne opinie i nie mogące zagwarantować takich samych efektów dla wszystkich użytkowników.

Gosia

mama Mikołaja

Jestem mamą już prawie trzyletniego, czarującego Mikusia:-) W wieku 6 miesięcy Misiu miał operację zszycia buzi, ponieważ urodził się z całkowitym rozszczepem wargi i podniebienia.

Po operacji dostaliśmy zalecenie natłuszczania rany w ilościach nieograniczonych. Jak tylko zniknęły szwy, włączyliśmy pielęgnację blizny. Na początku kupiłam silikonowy preparat na blizny za prawie 200 zł. Mieliśmy jednak problem z masowaniem blizny, co jest niezbędne. Miejsce pod noskiem jest bardzo delikatne i przy masowaniu trzeba uważać, aby nie naruszyć struktury blizny.

Drugim i ostatnim produktem był żel silikonowy Sutricon, który dzięki nietłustej konsystencji sprawdzał się w boju masowania doskonale. Efekty są super. Blizna jest widoczna tylko jak się dokładnie ktoś przyjrzy – to cieniutka kreseczka. Wiele osób się dziwi dowiadując się, że Mikuś miał operację, bo jest to prawie niezauważalne

Edyta

blizna po wycięciu woreczka żółciowego

Sutricon stosowałam na blizny po wycięciu woreczka żółciowego. Jak tylko rany (cztery) zagoiły się zaczęłam stosować plastry Sutricon. Świeże blizny po zdjęciu szwów były duże, czułam pod palcami duże zgrubienia, bałam się, że po dwóch ciążach mój brzuch zostanie już całkowicie oszpecony. Sutricon plastry naklejałam codziennie wieczorem przez dwa miesiące. Już po miesiącu, a nawet tak po ok dwóch tygodniach stosowania Sutriconu, blizny zmniejszały się i robiły się mało wyczuwalne pod palcami.

Po dwóch miesiącach regularnego stosowania Sutriconu trzy blizny są nie widoczne, a jedna bardzo delikatnie widoczna. Mój uśmiech na twarzy, gdy oglądam „blizny” na swoim brzuchu jest odzwierciedleniem efektu działania. Jestem zachwycona i ze 100 % przekonaniem polecam Sutricon do stosowania na blizny.

Małgosia

mama 2 pociech

Ja miałam tak brzydko – grubo i asymetrycznie zrobioną bliznę, że gdybym nic z nią nie robiła to by mi się chyba na całe życie odechciało chodzić w bikini i patrzeć na swój brzuch. Dlatego ja akurat stosowałam plastry Sutricon i to przez ładnych parę miesięcy.

Efekt jest naprawdę świetny. Także polecam je paniom, które ze swojej blizny tak do końca zadowolone nie są…

Ilona

blizna po cesarskim cięciu

Ja polecam plastry sutricon. Są dość drogie, ale warte swojej ceny. Stosowałam je a blizny po cesarskim cięciu prawie nie widać. Została tylko cieniutka różowa linia. Zużyłam jedno opakowanie. Te plastry są długie, więc plaster rozcinalam na pół i miałam na dwa razy. 🙂

Blog Qamille

Efekty są fenomenalne! Moja blizna po cesarce jest grubości równej kartce papieru. Żadna bielizna czy ciuchy mnie nie obcierają ( kobiety po CC wiedzą o czym mówię 🙂

Zobacz więcej

Ewelina

blizna po zabiegu chirurgicznym

Ja stosowalam te plastry przez 4 miesiące, po bliznie nie ma śladu! A żeby było taniej to jeden plaster cięłam na wąskie paski, tak żeby tylko bliznę zakryło. I wtedy jeden plaster starczał na miesiac…