Wspomnienia
nie potrzebują blizn
Sutricon
- plastry na blizny po cesarskim cięciu
Wspomnienia
nie potrzebują blizn
Sutricon - pierwszy wybór w terapii blizn
Wspomnienia
nie potrzebują blizn
Silikonowe plastry Sutricon - sprawdzony sposób na blizny

Sutricon – skuteczna terapia na wszystkie rodzaje blizn

Czasami blizny mogą dokuczać bardziej niż zdarzenie, które je spowodowało. Bez względu na sposób powstania blizny, preparaty na blizny Sutricon będą idealnym rozwiązaniem na każdą z nich.

Odzyskaj pewność siebie i zapomnij o swojej bliźnie!

Blizny narażone na działanie promieni słonecznych

Sutricon® UV Protect

Blizna po
cesarskim cięciu

*Sutricon® CC

Blizny u dzieci

*Sutricon® Kids

Blizny po poparzeniach

Sutricon®

Blizny
pooperacyjne

Sutricon®

Kobieca Marka Roku 2020

Marka Sutricon uzyskała tytuł i certyfikat Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl
jako godna zaufania, posiadająca produkty najwyższej jakości, wprowadzająca nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiająca na jakość, niezawodność, bezpieczeństwo i precyzję wykonania oraz najlepsze, wyselekcjonowane materiały i doskonałą obsługę Klienta.

Dziękujemy za wyrazy uznania!

Wybierz odpowiedni preparat

na Twoją bliznę

Kiedy wybrać plaster

a kiedy żel?

Plastry silikonowe Sutricon najlepiej sprawdzą się na wszystkich zakrytych, nieruchomych powierzchniach ciała.

Ultracienki, niewidoczny plaster silikonowy Sutricon dodatkowo chroni bliznę przed czynnikami zewnętrznymi.

Żel silikonowy Sutricon najlepiej sprawdzi się na wszystkich ruchomych powierzchniach ciała i twarzy.

Dzięki aksamitnej, matowej konsystencji żel silikonowy Sutricon jest niewidoczny, szybko się wchłania i może być stosowany pod makijaż.

Jak działają
preparaty na blizny Sutricon®?

Opinie użytkowników

Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle ważne. To one są najlepszym dowodem na skuteczność działania danego preparatu. Stanowią też cenne źródło wiedzy dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem terapii produktami Sutricon®. Dlatego chcemy podzielić się z Tobą kilkoma recenzjami osób, które używały Sutricon i oceniły jego działanie. Są to indywidualne opinie i nie mogące zagwarantować takich samych efektów dla wszystkich użytkowników.

Gosia

mama Mikołaja

[…] Efekty są super. Blizna jest widoczna tylko jak się dokładnie ktoś przyjrzy – to cieniutka kreseczka. Wiele osób się dziwi dowiadując się, że Mikuś miał operację, bo jest to prawie niezauważalne

Edyta

blizna po wycięciu woreczka żółciowego

[…] Po dwóch miesiącach regularnego stosowania Sutriconu trzy blizny są niewidoczne, a jedna bardzo delikatnie widoczna. Mój uśmiech na twarzy, gdy oglądam „blizny” na swoim brzuchu jest odzwierciedleniem efektu działania. Jestem zachwycona i ze 100 % przekonaniem polecam Sutricon do stosowania na blizny.

Małgosia

mama 2 pociech

Ja miałam tak brzydko – grubo i asymetrycznie zrobioną bliznę, że gdybym nic z nią nie robiła to by mi się chyba na całe życie odechciało chodzić w bikini i patrzeć na swój brzuch. Dlatego ja akurat stosowałam plastry Sutricon i to przez ładnych parę miesięcy.

Ilona

blizna po cesarskim cięciu

Ja polecam plastry sutricon. Są dość drogie, ale warte swojej ceny. Stosowałam je a blizny po cesarskim cięciu prawie nie widać. Została tylko cieniutka różowa linia. Zużyłam jedno opakowanie. Te plastry są długie, więc plaster rozcinalam na pół i miałam na dwa razy.

Wszystko o bliznach

sposoby na blizny

Jak długo goją się blizny oraz jakie są skuteczne sposoby na redukcję ich widoczności: plastry, maści, peelingi?

| Sutricon | No Comments
Blizny to nieprzyjemne dla oka pamiątki po uszkodzeniu skóry spowodowanym chorobą, zabiegiem operacyjnym czy urazem. Jak długo goją się blizny i jak skutecznie się ich pozbyć? Operacja wyrostka robaczkowego, poród…

Dlaczego opalanie blizn jest niewskazane?

| Sutricon | No Comments
Artykuł zaktualizowany i rozszerzony w grudniu 2021 Czy opalanie blizn to dobry pomysł? Zdaniem dermatologów: zdecydowanie nie. Wystawianie blizn na promienie UV może sprawić, że blizna będzie bardziej widoczna niż…

Jak pozbyć się blizn?

| Sutricon | No Comments
Artykuł zaktualziowany i rozszerzony w grudniu 2021 Każdy, kto ma bliznę, nie raz myślał o tym, czy uda mu się jej kiedyś pozbyć? Dobra wiadomość jest taka, że wdrożenie odpowiedniej…